XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 31.10.- 07.11.2021 r.

„Będziesz miłował Pana Boga swego…..będziesz miłował bliźniego swego…” To nasze zadanie i posłannictwo, aby odpowiedzieć miłością na miłość Boga do nas.
Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na naszą parafię.

 1. W niedzielę i poniedziałek przyjmujemy zalecki za zmarłych w kaplicy na cmentarzu w godzinach od 9.00 – 15.00. Zalecki będą odczytywane podczas modlitwy różancowej w dniach 2-8 listopada o godz. 17.15.
 2. Dziś zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 15.45.
 3. W poniedziałek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w porządku niedzielnym. W tym dniu zapraszamy na nabożeństwo za zmarłych, które rozpocznie się w kościele M.B.Różańcowej o godz. 14.30, a potem procesja i modlitwy na cmentarzu.
 4. We wtorek 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele o 8.00, 18.00 i 20.00 – z racji Nabożeństwa Papieskiego, natomiast o 15.00 zapraszamy na Mszę Św. w kaplicy na cmentarzu za zmarłych z naszej parafii .
 5. Odpust zupełny za dusze w czyścu cierpiące można uzyskać od południa Uroczystości Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny przez nawiedzenie kościoła, odmówienie „Ojcze nasz”, „Wierzę” i modlitwy w intencji Ojca Świętego, spowiedź, komunia św., zachowanie wolności od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, a także przez nawiedzenie cmentarza w dniach 1-8 listopada i spełnienie zwykłych warunków odpustu.
 6. Katecheza Dorosłych w czwartek po mszy porannej.
 7. W tym tygodniu przypadaja I czwartek, I piątek i I sobota miesiaca. Zapraszamy do sakramentu pokuty i na nabożeństwa po mszy o godz. 8.00.
 8. W piątek o godz. 19.00 Msza Św. młodzieżowa, szczególnie dla klas VIII i ich rodziców.
 9. W sobotę o 7.30 różaniec wynagradzający za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.
 10. W sobotę także odwiedzimy naszych chorych. Prosimy ich zgłaszać w kancelarii lub zakrystii.
 11. W przyszłą niedzielę 7 listopada, będziemy gościć w naszej parafii ojca Oblata, który wygłosi kazanie związane z misjami, oraz po mszach będzie rozprowadzał kalendarze misyjne.
 12. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na remont Krypty Katedry.

Wszyscy Święci i Święte Boże
– módlcie się za nami !