XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 07-14.11.2021 r.

Dziś modlimy się o to, by swobodnie móc pełnić służbę Bogu, czyniąc Jego wolę i zachowując przykazania Bożego Prawa.
Witamy w naszej parafii O. Roberta Grabka – Oblata, który wygłosi dziś Słowo Boże, a po każdej Mszy Św. będzie rozprowadzał kalendarze misyjne.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na remont Krypty Katedry.

 1. Dziś zapraszamy na różaniec za zmarłych z czytaniem zalecek o 15.45. Ostatni różaniec za zmarłych w poniedziałek o 17.15.
 2. W poniedziałek 8 listopada o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. o Duchu Św. podczas której modlimy się o dary Ducha Św. i pokój w naszych rodzinach.
 3. We wtorek zapraszamy na Nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
 4. W czwartek 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Pragniemy modlić się za tych, którzy walczyli za naszą wolność, za nasz Naród i Ojczyznę. Msze Św.: 8.00 i 17.00.
  Jest to również wspomnienie liturgiczne św. Marcina z Tours, biskupa. Dlatego też tradycyjne „rogale marcinskie” będzie można nabyć po każdej mszy w najbliższą niedzielę 14 listopada w salkach. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rekolekcje formacyjne naszej młodzieży.
 5. Katechezy Dorosłych w tym tygodniu nie będzie.
 6. W czwartek o 17.00 msza szkolna – modlimy się za dzieci i młodzież naszej parafii prosząc o łaskę wiary i miłości bliźniego.
 7. W piątek o 19.00 spotkanie modlitewne EGO EIMI. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. W sobotę o 16.00 w Dolnym Kościele spotkanie formacyjne dla rodziców ministrantów, Dzieci Maryi, Oazy oraz Rodziców Żywego Różańca (na spotkaniu: Adoracja, Konferencja, Agapa).
 9. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Muzyki Liturgicznej. Jest to również Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
 10. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na naszą parafię, natomiast w przedsionku kościoła będzie zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

Święty Marcinie – módl się za nami!